İşin Olsun

İş Bulma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 65.9 MB
  • Version 2.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Kariyer.net Yazılım Geliştirme
Mobil cihazınızdan aradığınız işi bulun.

Tam zamanlı, yarı zamanlı ya da mevsimlik bir iş mi arıyorsun? Tüm iş ilanlarını bir yerde görmek mi istiyorsunuz? Bunların hepsinin cevabına İşin Olsun uygulamasından ulaşabilirsiniz. İşe ihtiyacınız varsa mobil cihazınıza indireceğiniz İşin Olsun mobil uygulaması sizlere yardımcı olabilecek kaliteye sahiptir.

İş konusunda ilk olarak başvurulan adreslerden biri olarak görülen Kariyer.net tarafından geliştirilmiş olan İşin Olsun mobil uygulaması mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirilebiliyor. 

İşin Olsun , garsonsan restaurantı, sekretersen ofisi, temizlik görevlisiysen plazaları, aşçı isen lokantaları, güvenlik görevlisiysen AVM?leri, kuryeysen kargo şirketlerini, kasiyersen mağazaları, tezgahtarsan marketler içindeki en yeni iş ilanlarını taze bir şekilde sizlere sunuyor. Ynai siz hangi alanda çalışmak istiyorsanız o alanda sizlere kolaylıkla iş buluyor. 

İş yeri sahibisiniz, yeni bir iş kuruyorsunuz ve acil elemana mı ihtiyacınız var? Hemen ücretsiz ilan verip hızlıca aday mı toplamak istiyorsunuz? Firma ve ilan bilgilerini girerek sadece 1 dakikada ücretsiz ve kolayca iş ilanını yayınlayabilir, sizlere uyan elemanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sizlerin firmasına iş başvurusu yapan adayları karşılaştırabilir ve sizlere uygun elemanı mobil cihazınızdan seçebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
İşin Olsun indir
DİĞER SÜRÜMLER